Poniżej wcześniej zrealizowane tematy grupowych warsztatów rozwoju osobistego.


 

 

 • W dniach  30-31.08 do pensjonatu Bojarski Gościniec przybyli długo wypatrywani goście „biznesowi” .Pół roku wcześniej czwórka uczestników szkolenia zamkniętego ( z okolic podwarszawskich) wygrała voucher na bezpłatną sesję doradczo – konsultacyjną. Wreszcie udało im się przybyć. Od rana 31.08 pracowaliśmy nad wyzwaniami zawodowymi i nie tylko. Hitem tematycznym były plany sprzedażowe – jak je wykonywać, ale również jak rozmawiać kimś, z kim niefortunnie nam nie po drodze, bo … w ich kraju przepisy nie akceptują naszych norm unijnych. Doszedł temat klienta reprezentującego rynek tradycyjny gdzie nigdy klient ten nie podpisywał żadnych umów a teraz ma taką umowę podpisać albo czeka nas zakończenie współpracy.I wreszcie temat delikatny dotyczący opisywania danych w wewnętrznych raportach firmy pod hasłem, „ Co zrobisz, aby poprawić wyniki?” Czy warto zostawiać tam miejsce puste, czego może oczekiwać szef i jak na to może patrzeć góra
 • W dniach 24-25.VIII.2017 w Piasecznie odbyło się  szkolenie NEGOCJACJE Z SIECIĄ HANDLOWĄ - (od prezentacji do negocjacji)

  O szkoleniu: Doświadczeni kupcy dzielą dostawców na 2 grupy: tych, z którymi warto rozmawiać 
  i tych, których warto unikać. Jeśli nie należysz do tej pierwszej, warto zastanowić się, co nie działa, jakie mogą być nie tylko przyczyny, ale też przesłanki poprawy dotarcia ze swoją ofertą do kupca na przyszłość. Czy jest to kiepska prezentacja? Za długa, bez wniosków, poszatkowana na niespójne w oczach kupca wywody i/ lub rozmowa tylko o produkcie, a nie korzyściach dla sieci? A może to styl rozmów KAMa lub wreszcie niewiedza, kiedy i po co kupiec nas potrzebuje? – Na te i inne pytania uczestnicy odpowiadali na spotkaniu. 

 • W dniu 21 sierpnia odbyły się sesje indywidualne z coachem. Tematem zgłaszanym była tym razem komunikacja z bliskimi, asertywność, jakość rozmów i sposób, w jaki często wyrażamy trudne emocje .
 • W dniach 14-16.VII.2017 odbyły się Dni Otwarte z Coachem Małgorzatą Jastrzębską.Pani Małgorzata zabrała podopiecznych na indywidualne sesje wspierające w radzeniu sobie zarówno w obszarze spraw prywatnych jak i zawodowych. Często te dwa obszary przenikają się – celem sesji było odszukanie sił, zasobów, inspiracji, aby poradzić sobie z jakimś problemem – to nie tylko sesje „u psychologa”. Większość osób korzysta z sesji coachingowych, – zatem co mógłbym więcej czy lepiej a może szybciej oraz jaki nowy cel obrać i jak go zrealizować. Mówiliśmy o strategiach określania celu i nowych wyzwań, ale i sposobach ich realizacji. 
 • W dniu 25 kwietnia 2017 odbyły się warsztaty z cyklu Postaw na rozwój osobisty. Tematem była "Osobowość. Unikalność czy schemat". W trakacie warsztatów poznaliśmy przekrój różnych typów osobowości. Stworzyliśmy własną mapę relacji z innymi, wydobyliśmy różnice między temperamentem, charakterem a osobowością. Porozmawialiśmy czy osobowość można zmienić.
 • W dniu 13 kwietnia 2017 już po raz czwarty przeprowadziliśmy warsztaty w HDK w Hajnówce. Uczestnicy podjęli próbę określenia swojej przyszłości na osi czasu. Staraliśmy się określić w jakim stopniu akceptujemy samych siebie. Podjęliśmy również próbę zdefiniowania "Celu głównego" jaki mamy w życiu. Na koniec warsztatów zrobiliśmy krótki psychotest, który odsłonił to czego tak naprawdę nie jesteśmy świadomi.
 • W dniach 23-24 marca odbyło się dwudniowe szkolenie biznesowe, którego tematem było "Matematyka handlowa kupca w sieci handlowej". Szkolenie obejmowało controlling finansowy - procedury, targetowanie i rozliczanie wyników. Szkolenie głównie było skierowane do Key Account Managerów, od których zależy duża część zysku w firmie. Poznaliśmy podstawowe jak i zaawansowane narzędzia sieci handlowej (tabele, wzory, wykresy, wskaźniki) na podstawie których kupiec opiera się i podejmuje decyzje, a także stawia oczekiwania dostawcom. Poznaliśmy także "język liczb", aby móc trafnie interpretować dane liczbowe i negocjować z siecią.
   
 • W dniu 22 marca już po raz kolejny przeprowadziliśmy warsztaty w MOK Legionowie. Uczestnicy podjęli próbę określenia swojej przyszłości na osi czasu. Staraliśmy się określić w jakim stopniu akceptujemy samych siebie. Podjęliśmy również próbę zdefiniowania "Celu głównego" jaki mamy w życiu. Na koniec warsztatów zrobiliśmy krótki psychotest, który odsłonił to czego tak naprawdę nie jesteśmy świadomi. Kolejne warsztaty już 25 kwietnia tym razem temat "Jak ustalać i realizować cele" Chętnych zapraszamy do rezerwacji miejsc.
  Gosia
  " Na dzisiejszym spotkaniu bardzo mi się podobało. Atmosfera była luźna i przyjazna. Czas upłyną bardzo szybko. Prowadząca to bardzo kompetentna osoba. Spotkanie sprowokowało mnie do wielu głębszych przemyśleń nad samą sobą. Spełniło moje oczekiwania. Warto poświęcić sobie czas, przeanalizować swoje potrzeby."
   
  Andrzej
   
  "Podobało mi się na spotkaniu ponieważ sposób prowadzenia to - różne formy testy, zabawy pokazujące ludzi w "mnie samym". Uświadomiło dlaczego nie mogę ukończyć kilku projektów (za dużo celów i priorytetów), pokazało moje słabości, obszary do doskonalenia. Polecam udział w warsztatach z uwagi iż można dowiedzieć się czegoś o sobie."
   
  Katarzyna
   
  "Na spotkaniu podobało mi się różnorodność wypowiedzi pozostałych uczestników. Było ciekawe, temat trafił w moje życie w 10. Dużo przemyśleń, ale też dużo pozytywnych stwierdzeń, że już jestem na innym (może lepszym) etapie życia. Polecam udział w warsztatach bo dzięki nim zawsze wychodzę zbudowana."
   
  Monika
   
  "Bardzo mi się podobało. o wielu rzeczach już wiedziałam, ale pojawiło się kilka nowości/nowych perspektyw. Spotkanie wniosło nadzieję i postanowienie poprawy:):). Polecam udział w warsztatach z uwagi na prowadzącą. Bardzo empatyczna. Po za tym dotykającą wielu obszarów- są "komplementarne".
 • W dniu 21 marca odbyły się kolejne warsztaty w Hajnówce. Temat jaki poruszyliśmy ty razem to "Osobowość & Unikalność czy schemat". Razem z uczestnikami nauczyliśmy się co trzeba zaakceptować, a z czym musimy żyć, bo nie mamy na to wpływu, rozpoznawać i akceptować różne style osób jak i nawiązywać porozumienie z osobami, które mają zupełnie inny typ osobowości. Poznaliśmy także różne typy osobowości, stworzyliśmy własną mapę relacji jakie mamy z innymi osobami. Dowiedzieliśmy się jaka jest różnica między temperamentem, charakterem, a osobowością. Przeprowadziliśmy również dyskusję na temat czy osobowość można zmienić. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania z czego byliśmy bardzo zadowoleni. Zapraszamy na kolejne warsztaty.
 
 • W dniach 20-22 marca odbyły się konsultacje doradcze.
 • W dniu 1 marca po raz drugi odbyły się warsztaty w Hajnowskim Domu Kultury. Warsztaty z rozwoju osobistego cieszyły się sporym zainteresowaniem. Tematem było "Zmiana jako szansa". Zostały zorganizowane dla osób, które są ciekawe poznania siebie, chcących podnieść poprzeczkę w samorozwoju. Uczestnicy mogli upewnić się czy potrzebują zmian i czy zmiana nawet ta na którą nie mamy wpływu zawsze może oznaczać coś złego.

           Anna

           "bardzo dziekuję za ostatnie spotkanie warsztatowe. Kolejne zajęcia przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Wiedza została przekazana w rzetelny i zrozumiały   sposób. Dzięki empatycznej postawie prowadzącej - zajęcia przebiegały w nieskrępowanej, niemalże sielankowej atmosferze. Najistotniejsze w zajęciach jest to, że nie  pozostawiają po sobie pustki mentalnej, a wręcz przeciwnie -  pobudzają do Twórczego myślenia, wglądu w siebie w swoje słabe i mocne strony i pracy nad sobą  - są   doskonałym motywatorem.

Pozdrawiam serdecznie czekając z niecierpliwością na kolejny etap zajęć."

 

 • W dniu 27 lutego już po raz kolejny przeprowadziliśmy warsztaty z rozwoju osobistego. Tym razem temat to "Zmiana jako szansa życiowa". Osoby, które skorzystały z bezpłatnych warsztatów określiły m.in w której fazie zmiany obecni są, czy zmiana musi oznaczać zawsze coś gorszego. Co można wziąć dla siebie ze zmiany na którą nie mamy wpływu. Zajęcia przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Dlatego też wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 22 marca.

            Andrzej

         Warsztaty tak mnie zajęły, że nie spostrzegłem się jak minęły dwie godziny. Mili ludzie, wiedzący, po co przyszli na spotkanie.
         Czy zajęcia mi pomogą?        Oczywiście! Każde doskonalenie siebie pomaga - jak nie w konkretnym problemie to w życiu. Serdecznie pozdrawiam i proszę
         o zapisanie na kolejne warsztaty
 • W dniu 8 lutego odbyły się pierwsze warsztaty w Hajnowskim Domu Kultury z cyklu "Rozwój osobisty". Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem - przybyło 11 osób. Na warsztatach poruszyliśmy zagadnienia dotyczące pewności siebie. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się z czego składa się pewność siebie, jak widzą nas inni, a jak widzimy sami siebie, a także jak zbudować pewność siebie. Spotkanie poprowadziła Pani Małgorzata Jastrzębska - certyfikowany coach, psycholog, trener rozwoju osobistego. Już 22 lutego odbędą się kolejne warsztaty, tym razem tematem będzie "Zmiana jako szansa". Chętnych zapraszamy do rezerwacji miejsc.
  Anna
   
  "Warsztaty były bardzo ciekawe pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Duży plus za to, że teoria zawsze była poparta przykładami z życia, co ułatwiało zrozumienie sedna spraw przedstawianych na zajęciach.
  Dzięki empatycznej postawie coucha zajęcia przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze. Jedyna "wada" jest taka, że zostawiają po sobie uczucie nie dosytu... Czas na nich zdecydowanie za szybko płynie :)
   
  Pozdrawiam serdecznie i z utęsknieniem czekam na następne spotkanie :)."
   
   
   
  Tamara
  "Osobiście bardzo sympatycznie oceniam prowadzenie spotkania
  przez Panią, które  było wymowne w swoim przekazie i dające
  jednocześnie  możliwość spojrzenia na siebie z zewnątrz i w
  głębię swojego ja, może zbyt wyciszonego  Życzę  Pani tylko
  miłych i satysfakcjonujących chwil  ze spotkań.
   
  Z wyrazami szacunku"
 • W dniach 22-24 stycznia odbyły się sesje z coachem
 • W dniu 19 stycznia odbyły się warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie z cyklu rozwoju osobistego. Tym razem tematem był "Kryzys ten mały i ten duży". Na spotkaniu dowiedzieliśmy się jakie są rodzaje kryzysu i jego istocie. Określiliśmy jakie są dobre strony kryzysu, a także jakie metody wykorzystujemy w działaniu w kryzysie. Zrobiliśmy także test jaki styl zachowań realizujemy w kryzysie.
   
 • W dniu 16 stycznia 2017 roku odbyły się pierwsze warsztaty na Podlasiu z cyklu Rozwój osobisty. Tematem było "Pewność siebie". Na spotkaniu w Narwiańskim Domu Kultury osoby, które skorzystały z warsztatów dowiedziały się z czego składa się pewność siebie, jakie są różnice między pewnością siebie wewnętrzną a zewnętrzną, określiliśmy jak widzą nas inni a jak widzimy sami siebie. Określiliśmy metody budowania pewności siebie.
 • W dniach 16-17 grudnia odbyły się sesje z coachem
 • W dniu 15 grudnia odbyły się warsztaty z rozwoju osobistego. Tematem była "Pewność Siebie". Wśród osób, które brały udział w warsztatach określiliśmy z czego składa się pewność siebie, jaka jest różnica między pewnością siebie wewnętrzną a zewnętrzną, jak postrzegają nas inni a jak widzimy siebie sami. Omówiliśmy także metody jak budować pewność siebie.Zajęcia przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Uważam również za bardzo udane!!!
 • W dniach 12-13 grudnia odbyły się konsultacje doradcze
 • W dniach 24-25 listopada odbyło się specjalistyczne szkolenie "Sam na sam z kupcem"
 • Dnia 23 listopada  odbyły się warsztaty "O wytrwałości". Na spotkanie przyszło 8 osób, padł rekord ponieważ najmłodszy uczestnik miał 3 miesiące. Na zajęciach, które poprowadziła Pani Małgorzata Jastrzębska - certyfikowany coach zweryfikowaliśmy poziom wytrwałości w małych jak i w tych większych zadaniach, określimy co nam pomaga w byciu wytrwałym, a co stoi na przeszkodzie. Zrobiliśmy także test wśród uczestników "Czy jesteśmy wytrzymali".
 • W dniach 21-23 listopada odbyły się konsultacje doradcze
 • W dniach 13-15 listopada odbyła się sesje z coachem
 • W dniach 21-23 października odbyły się warsztaty rozwoju osobistego w Puszczy Białowieskiej
 • W dniach 20-21 października odbyło się szkolenie "Zapisy kontraktowe z siecią"
 • W dniach 17-19 października odbyły się konsultacje doradcze dla wszystkich tych, którzy potrzebują zrozumienia i wsparcia w przełożeniu planów na cele finansowe firmy.
 • W dniach 7-9 października odbyły się zajęcia z coachem dla osób, które potrzebują wsparcia w realizacji planów zawodowych chcących podnieść poprzeczkę w samorozwoju, poszukując równowagi osobisto-zawodowej.
 • W dniach 30 września - 02 października odbyły się warsztaty rozwoju osobistego w Puszczy Białowieskiej
 • W dniach 22-23 września odbyło się specjalistyczne szkolenie "Wejście do sieci/nowy produkt"
 • W dniach 17-19 września odbyły się sesje z coachem
 • W dniach  5-6 września odbyły się konsultacje doradcze
 • W dniach 25-26 sierpnia 2016 w Hotelu De Silva w Piasecznie odbyło się Szkolenie Otwarte "Negocjacje oczami kupca"
 • W dniach 5-7 sierpnia odbyły się konsultacje doradcze
 • W dniach 21-22 lipca odbyło się szkolenie "Wprowadzanie nowego cennika do sieci handlowych. Jak skutecznie wprowadzić zmianę cen do sieci
 • W dniach 3-5 czerwca 2016 odbył się zjazd cyklu "Poznaj Puszczę, Poznaj Siebie". Tematem przewodnim było "Pokonać ograniczenia" w odniesieniu do celu "Jak zdobyć sukces?".
 • W dniach 16-17 maja 2016 odbyło się Specjalistyczne Szkolenie Sprzedażowe
 • Dnia 9 maja 2016 odbyły się Grupowe Warsztaty Rozwoju Osobistego w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie, tematem przewodnim było - "O wytrwałości"
 • W dniu 1 grudnia 2015 w godz.18-20 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Targowej 65 w Legionowie. Na zajęciach szukaliśmy odpowiedzi, czym jest stres, jakie postaci przyjmuje to zjawisko, jak można podzielić sytuacje stresowe.
 • W dniach 23-25 października 2015 odbył się zjazd cyklu „ Poznaj Puszczę – Poznaj Siebie”. Tematem przewodnim było „Pokonać ograniczenia”
 • Dnia 21 października 2015 odbyły się Warsztaty Rozwoju Osobistego w cyklu "Postaw na rozwój osobisty". Tematem spotkanie było:"Przyjmowanie i udzielanie krytyki (informacji zwrotnej)!"
 • W dniach 4-5 października 2015 w Puszczy Białowieskiej odbyły się Dni Otwarte z naszym coachem - Małgorzatą Jastrzębską.
 • W dniu 30 września 2015 odbyły się warsztaty pt. „ Jak radzimy sobie z emocjami”.
 • W dniach 16-18 września 2015  w Puszczy Białowieskiej odbyły się szkolenie dla Managerów, KAMów i Specjalistów z branży "Handel".
 • W dniach 11-13 września 2015 odbył się zjazd cyklu „ Poznaj Puszczę – Poznaj Siebie”.
 • W dniach 12-15 sierpnia 2015 w Puszczy Białowieskiej odbyły się szkolenia dla Managerów, KAMów i Specjalistów z branży "Handel".
 • W dniach 23-24 lipca 2015 odbyło się szkolenie "Wprowadzanie nowego cennika do sieci handlowych. Jak skutecznie wprowadzić zmianę cen do sieci"
 • W dniach 26-28 czerwca 2015 odbył się IV zjazd cyklu „ Poznaj Puszczę – Poznaj Siebie”.
 • W dniach 18-19 czerwca 2015 w Hotelu DeSilva w Piasecznie odbyło się Szkolenie Otwarte w obszarze negocjacji handlowych z sieciami. Tematem szkolenia była: Marka własna w sieci - „Wróg czy sprzymierzeniec?
 • W dniach 15-16 czerwca 2015 w Puszczy Białowieskiej odbyły się IV Dni Otwarte Doradczych Sesji Konsultacyjnych gdzie trener przygotował i pokazał rozwiązania związane z wyzwaniami zarówno zawodowymi.
 • W dniu 9 czerwca 2015 w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie przy ulicy Norwida 65 odbyły się warsztaty - "O Wdzięczności". Na spotkaniu uczestnicy mieli możliwość przedyskutować o tym czym jest wdzięczność, przećwiczyć komunikaty promujące "zdrową" wdzięczność oraz znaleźć dla siebie wartościowe wskazówki aby cieszyć się z codziennych rzeczy.  Poniżej przemyślenia jednej z uczestniczek po odbytych zajęciach:

 

"Jestem wdzięczna mojej mamie za opiekę nad moim synem, dzięki temu jest mądry, błyskotliwy i nad wyraz inteligentny na swój wiek. Doceniam to ponieważ zaprocentuje to na przyszłość.

W pracy jestem wdzięczna ludziom za to że doceniają moją troskę o nich, za moja uważność i pomoc w pracy (dopilnowywanie terminarza).

Mój mąż jest mi wdzięczny za to że organizuję mu dom i dbam o domowników.

Szczęściem dla mnie jest gdy jestem bezpieczna i mogę patrzeć na syna który się rozwija i staje się mądrym człowiekiem.

Wczoraj uświadomiłam sobie, że nowe miejsce pracy (ludzie i atmosfera) dowartościowują mnie bardzo.

Bardzo dziękuję za wczoraj naprawdę skorzystałam bardzo i uświadomiłam sobie wiele rzeczy."

 

 

 

 

 

 • W dniu 29 maja 2015 w Warszawskim hotelu Sound Garden odbył się Kongres Kobiet Sukcesu, na którym gościliśmy. Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością za co serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym. Gratulujemy również zwycięzcom naszej loterii oraz zdobywcom nagród zafundowanym przez nas na rzecz Kongresu.

 

 • W dniach 21-22 maja 2015 odbyło się otwarte szkolenie Biznesowe dla Pracowników Firm, które współpracują z dużymi sieciami Handlowymi. Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj - Więcej
 • W dniu 12 maja 2015 w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie przy ulicy Norwida 65 odbyły się warsztaty. Temat związany był z decyzyjnością. Zastanawialiśmy się na okolicznościami podejmowania decyzji, przyglądaliśmy się różnym mechanizmom działania, szukaliśmy tego, „co działa” i nad czym warto się skupić w obliczu nowych trudnych decyzji. Uczestnicy pracowali w parach, rozwiązywali test i ćwiczenia, odnosili się do swoich decyzji tych przeszłych i tych przyszłych.

 

 ~Paweł - Uczestnik Warsztatów "O Decyzyjności"

"Spotkanie z grupą kolejny raz pokazało mi że podjąłem dobrą decyzję kilka miesięcy temu wybierając się do MOK na warsztaty. Ćwiczenia zmusiły mnie do refleksji n.t moich decyzji. Uświadomiły mi że nie są z perspektywy lat złymi. Mówię tu o tych ważnych - życiowych i zawodowych. Przy podejmowaniu ważnych decyzji zawsze kierowałem się rozwagą, co czasami wymagało czasu. Często zdarzało mi się słyszeć w pracy, że jestem zbyt powolny przy ich podejmowaniu. Ale ja bez przeanalizowania za i przeciw nie mogłem w pośpiechu wydać opinii, która mogła kosztować kogoś duże pieniądze. Szybko można podejmować decyzje w błahych sprawach a przy podatkach i pieniądzach pośpiech nie jest wskazany. Czasami jednak strach albo sam nie wiem może brak pewności siebie mnie powstrzymuje. Ale tak jak mówiłem podczas spotkania wtedy szukam wsparcia u innych. Konsultuję się i wtedy po przegadania tematu sam podejmuję decyzję."

 

 

ZREALIZOWANE TEMATY         TERMIN MIEJSCE
Nawyki, przekonania 16.12.2014 MOK
Motywacja wewnętrzna i zewnętrzna 25.11.2014 MOK

Być wciąż potrzebnym - zaleta czy wada?

19.05.2014 U LESZKA
Otwarty umysł 07.05.2014 MOK
Role życiowe - ku Spójności. 28.04.2014 U LESZKA
Równowaga życiowa - bilans zmartwień, kryzysów i wyzwań - cz.2 09.04.2014 MOK
Równowaga życiowa - bilans zmartwień, kryzysów i wyzwań. 26.03.2014 MOK
KRYZYS. Ten duży i te małe. 12.03.2014 MOK
KRYZYS. Ten duży i te małe. 05.03.2014 MOK
MOJE JA. Kim jestem? Powrót do Osobowości. 10.02.2014 U LESZKA
MOJE JA. Kim jestem? Powrót do Osobowości. 29.01.2014 MOK
ŚWIADOMA UGODOWOŚĆ. Trening asertywności. 13.01.2014 U LESZKA
EKSTRAWERSJA a UGODOWOŚĆ -  cz. B 11.12.2013  MOK
EKSTRAWERSJA a UGODOWOŚĆ- cz. A 25.11.2013 U LESZKA
JAK REALIZOWAĆ SKUTECZNIE CELE? 06.11.2013 UW III WIEKU
JAK POKONAĆ OGRANICZENIA? 09.10.2013 MOK
JAK ROZWIJAĆ POTENCJAŁ? 11.09.2013 MOK

 

Warsztaty obejmują cykl 5 spotkań, każdy uczestnik min. 4, otrzyma certyfikat zaświadczający o przejściu programu z rozwoju osobistego.