W dniach 7-9 stycznia odbyły się indywidualne sesje z Cochem. Trzy osoby skorzystały w tym dniu z wyprawy w plener mimo dość mokrej wówczas aury udało się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Hasłem przewodnim było: „Trzeba popełnić, chociaż jeden błąd, aby go zauważyć”

Rozmawialiśmy o popełnionych błędach, wyciągniętych lekcjach, zgodzie i niezgodzie na różne być może czekające nas sytuacje.


Zapraszamy na kolejne takie zajęcia! Zapisz się tutaj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Miejsce -  www.bojarskigosciniec.pl

 

Zobacz opinie:

„Zajęcia były dla mnie czymś zupełnie nowym. Miejsca, w których prowadziliśmy rozmowy oraz cała aura podczas dyskusji w szczególności, jeśli chodzi o temat dosyć niskiej samooceny pozwoliły mi znaleźć przyczyny tego problemu tkwiące we mnie. Razem ustaliśmy jak należy postrzegać siebie, aby poziom pewności siebie wzrastał. Zrozumiałem też, czym i jak wartościowa jest motywacja wewnętrzna. Dzięki narzędziom, których użyłaś poznałem bliżej, w jaki sposób mogą mnie odbierać rozmówcy i na co zwrócić uwagę. Na tym punkcie zależy mi żebyśmy go doskonali na następnym spotkaniu. Ustaliliśmy też sobie klika metod, które pozwolą na szybką aktualizacje rozmówcy z przeszłą, obecną, przyszłą sytuacją firmy. (…)

 Dziękuje. Do zobaczenia !”

Adam – Manager

 

 

„Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w spotkaniu, które uświadomiło mi ile tak naprawdę jeszcze konsekwentnej nauki przede mną, ale dzięki spotkaniu już część za mną ☺. Na pewno uświadomiłem sobie jakie błędy podczas rozmów popełniam i będę starał się je stopniowo i naturalnie eliminować. Na pewno były to dla mnie bardzo cenne dwa dni, które przełożą się na mój komfort pracy w przyszłości”

Ryszard

 

„ Narewka to idealne miejsce na szkolenia. Czyste powietrze, rzeka i bliskość Puszczy Białowieskiej sprawiają, że wiedzę przyswaja się w błyskawicznym tempie”

Łukasz