W dniu 21 sierpnia odbyły się sesje indywidualne z coachem. Tematem zgłaszanym była tym razem komunikacja z bliskimi, asertywność, jakość rozmów i sposób, w jaki często wyrażamy trudne emocje 

 Zapraszamy do zarezerwowania takiej sesji indywidualnej, która może się odbyć zarówno w salce jak i w plenerze – wiata w puszczy białowieskiej) zarezerwuj termin pisząc tutaj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zobacz autoryzowane wypowiedzi uczestników po sesjach:

 

„Witam Małgorzato.

Dziękuję za spotkanie. Może nie było burzliwe na zewnątrz, ale wewnętrznie i owszem. Doceniam Twoje umiejętności i talent. Dziękuję za wskazanie kierunków, problemów poniekąd tylko potwierdzonych przez kogoś "z zewnątrz". Cieszę się ze spotkania i już widzę efekty. Oby trwały.
(…)Jestem wdzięczny za wspólną pracę. Potwierdzam, że mogłem być bezpiecznie autentyczny, a to podstawa.

Pozdrawiam.
Rafał”

„Witaj Małgosiu

Dziękuję bardzo za wczorajsze spotkanie. Było dla mnie bardzo ważne - utwierdziło mnie w moich przekonaniach, że aby pójść dalej w naszych prywatnych sprawach (...) potrzebujemy się chyba na nowo siebie nauczyć. Efekty naszego spotkania były natychmiastowe:) - rozmawialiśmy całą drogę do domu i wieczorem - co dawno się nie zdarzyło - masz wielką siłę rażenia:)

Zdaję sobie sprawę z tego, co chcę poprawić, aby nasze rozmowy, choć czasem niełatwe nie kończyły się obrażaniem się na siebie i frustracją. (…). Chętnie przeczytam twoją książkę jak będzie już dostępna. Co do kolejnego spotkania, a myślę, że będzie na pewno, odezwiemy się w połowie września? 

 

Pozdrawiam ciepło

Iza”