W dniu 5.XII.2017 po raz kolejny odbędą się warsztaty w Hajnowskim Domu Kultury (ul. Tamary Sołoniewicz 4) w godzinach 16.30-18.30.

 

Temat zajęć: „ Gdy masz kłopot… czyli o strategiach radzenia sobie w problemie!”

W trakcie warsztatów poznamy metody radzenia sobie, kiedy rzeczywistość nas przerasta, dowiemy się jak radzą sobie inni. Porozmawiamy o tym, co warto zaakceptować a na co możemy mieć bezpośredni wpływ.

Miejsca można zarezerwować poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniach 1-3.XII zapraszamy grupy, zespoły, pary, firmy i wszystkich zainteresowanych na konsultacje doradcze w klimacie otoczenia pięknej przyrody.  Spotkanie to połączenie zajęć intelektualnych w salce lub w plenerze z odpoczynkiem na świeżym powietrzu. To propozycja zajęcia się sobą, swoim rozwojem, samopoczuciem a to dziś często obszar zapominany, zaniedbywany w szybko zmieniającym się, pędzącym świecie. Zapraszamy do połączenia pożytecznego z przyjemnością. Plener – Puszcza Białowieska, piękne widoki, cisza, spokój i kontakt z naturą!

 

Zapisz się tutaj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Miejsce - 
 www.bojarskigosciniec.eu

W dniach 27-28.XI.2017 odbędą się indywidualne sesje z Cochem. Zapisane osoby zapraszamy na wycieczkę w puszczę, odwiedzimy szlak leśny z mostkiem, przy którym widać piękną panoramę bobrowych żeremi.  Na wyznaczonych miejscach postojowych podczas wycieczki zmierzymy się intelektualnie z nowymi wyzwaniami, celami i jak to w coachingu naszymi zasobami, aby móc nowe cele zrealizować”. Serdecznie zapraszamy kontakt tutaj

Zapisz się tutaj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Miejsce - 
 www.bojarskigosciniec.eu

 

Zobacz jedną z opinii:

„Narewka to idealne miejsce na szkolenia. Czyste powietrze, rzeka i bliskość Puszczy Białowieskiej sprawiają, że wiedzę przyswaja się w błyskawicznym tempie! Wielkie dzięki, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu przyjedziemy…” 

W dniach 24-25.X odbyły się doradcze konsultacje handlowe. Celem sesji wspierających było pokazanie przez trenera(wieloletniego managera M.Jastrzębska) nowych, twórczych rozwiązań wydostania się z kryzysu w rozmowach handlowych. Szczególnie zachęciliśmy do skorzystania z sesji osoby, które chciały połączyć zastrzyk wiedzy o technikach wspierających sprzedaż oraz przećwiczenie na własnej skórze rozmowy Sam na Sam z ex kupcem dużej sieci handlowej. Sprytny detalista może Was zasypać milionem liczb, detali i hasłami typu promocja. Zapraszamy pisz pod - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W dniach 10-11.X.2017 po raz kolejny odbyły się dni otwarte z coachem. Indywidualne rozmowy w salce pensjonacie czy podczas wycieczek do puszczy sprzyjają pracy nad nowymi celami. Oto motto, które przyświecało nam podczas tych sesji: „Aby zauważyć, choć jeden problem trzeba go, choć raz popełnić…”


Zapraszamy na kolejne takie zajęcia! Zapisz się tutaj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Miejsce - 
 www.bojarskigosciniec.eu

 

Zobacz opinię:

„Narewka to idealne miejsce na szkolenia. Czyste powietrze, rzeka i bliskość Puszczy Białowieskiej sprawiają, że wiedzę przyswaja się w błyskawicznym tempie! Wielkie dzięki, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu przyjedziemy…” 

Łukasz - Export Manager

W dniach 30-31.08 do pensjonatu Bojarski Gościniec przybyli długo wypatrywani goście „biznesowi”. Pół roku wcześniej czwórka uczestników szkolenia zamkniętego (z okolic podwarszawskich) wygrała voucher na bezpłatną sesję doradczo – konsultacyjną. Wreszcie udało im się przybyć. Od rana 31.08 pracowaliśmy nad wyzwaniami zawodowymi i nie tylko. Hitem tematycznym były plany sprzedażowe – jak je wykonywać, ale również jak rozmawiać kimś, z kim niefortunnie nam nie po drodze, bo … w ich kraju przepisy nie akceptują naszych norm unijnych. Doszedł temat klienta reprezentującego rynek tradycyjny gdzie nigdy klient ten nie podpisywał żadnych umów a teraz ma taką umowę podpisać albo czeka nas zakończenie współpracy.I wreszcie temat delikatny dotyczący opisywania danych w wewnętrznych raportach firmy pod hasłem, „ Co zrobisz, aby poprawić wyniki?” Czy warto zostawiać tam miejsce puste, czego może oczekiwać szef i jak na to może patrzeć góra

Zapraszamy serdecznie do przyjazdu ze swoimi sprawami dotyczącymi klientów i wyzwań zawodowych - kontakt.